Démon z Hex Hall

24. února 2018 v 16:56 |  RECENZE
Autor: Rachel Hawkinsová
CZ: Démon zz Hex Hall - Knižní klub 2012 , ORIGINAL: Demonglass - 2011
Počet stran: 248
SÉRIE: Hex Hall

Druhý díl v sobě skrýval příjemné odhalení, o kterém jsem kupodivu ani nepřemýšlela. Neřekla bych, že byl tenhle díl lepší, ale měl stejné kouzlo jako ten první.

Domluvené manželství. Když jsem zaslechna to slovo, naprosto mě to vrátilo o nějakou dobu zpět. Když to tak vezmeme nemuselo to být zas tak špatné (pokud jste neměli mít za muže násilníka nebo nějakého škaredého nebo zaostalého nebo hloupého nebo někoho, kdo je menší než vy- s mými 154 cm bych asi měla pokaždé štěstí). Ale tak alespoň měli na poznávání celý život a nenudili se (pokud už ten chlap nebyl sám o sobě nudný). No když se tak na to podívám, ne, nelíbilo by se mi to.

Oficiální anotace:
Sophie Mercerová si myslela, že je čarodějnice, která jen nemá svá kouzla úplně pod kontrolou. Proto ji přece také poslali do Hex Hall, nápravného zařízení pro delikventy Prodigia - kouzelníky, víly nebo upíry. Jenže pak zjistila, kdo je její otec, a v té nejméně vhodné situaci i to, že Archer Cross patří k L'Occhio di Dio, které se snaží Prodigium vyhladit z povrchu zemského. A také se ukázalo, že Sophie vlastně není žádná čarodějka, ale démon - a ti vládnou´velkou, leč nekontrolovatelnou mocí.
Naučí se Sophie svou sílu ovládat, nebo raději projde rituálem, který ji této síly sice zbaví,a le také ji může zabít? A do toho se o Sophii začne zajímat L'Occhio di Dio, a koho jiného za ní poslat než Archera. Ještě štěstí, že k němu Sophie už nic necití. Nebo ano?Celá kniha se nesla v duchu toho prvního. Byl tam i můj oblíbený Cal. Koho jiného bych si představila než nějakého fešáka, který se mi líbí. Koho jste si představily vy, hm? Miluju vtípky hlavních postav, tak sarkastická hlavní hrdinka byla božská. Konečně jsem se z reality zas dostala poblíž kouzlům a magii. Tuhle na facebooku bylo podle znamení jestli jste upír, vlkodlak, anděl nebo démon. A co jsem já? Taková hodná, mírumilovná osoba? Samozřejmě, že démon!!!

P.S. Už mě ta zima nebaví. Doufám, že až přijedu z Itálie, že cestou přivezu jaro!!!!!
B.

Další díl: Bitva o Hex Hall

Hodnocení: 70%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist