Léto, jak má být

28. srpna 2016 v 10:47 |  RECENZE
Autor: Jen Calonita
CZ: Léto, jak má být - Klokan 2015 , ORIGINAL: Summer State of Mind - 2014
Počet stran: 224

Co mě bavilo od začátku až do konce? Tahle knížka. Opravdu to bylo prima počtení, u kterého jsem vnímala pouze slova. Začínám se bát, že špatné knihy neexistují, ale sama vím, že některé by potřebovaly vyšperkovat. Kniha je pojmutá zábavně, motivačně a se špetkou léta v každé větě tohoto táborového příběhu. Neřekla bych, že se jedná o něco vyjímečného, ale tyhle románkové knihy by měly být jednoduché a čtivé tak, jak jsou. A tahle kniha to splňuje.


Harper je rozmazlená zbohatlická princezna, která před tím, než se jejímu tátovi začalo dařit v práci, byla jako kterákoli jiná holka bez kreditky. Jako rodičovský trest, za účet, ji rodiče pošlou na tábor, kde má strávit měsíc. S dokonalými nehty, kulmovanými vlasy a oblečenním od Prady nezapadá mezi ostatní. Postupem času najde lidi, kteří ji povedou správnou cestou a jedním z nich je dokonce Ethan. Podaří se Harper zdolat lanovou dráhu, výpravy a táboření? A pozná konečně, kdo je opravdový přítel? Odpověď hledá i samotná Harper. Je jen na vás jestli půjdete hledat s ní.

Na knize si neumím vybavit nic špatného, jelikož splňovala vše, co jsem žádala a čekala od knih tohohle typu. Samozřejmě se nejedná o nějak zvlášť těžkou tvorbu a hodnotím podle toho, jak se mi líbila jako samotná, bez ohledu na ostatní bestsellerové příběhy. Postava Harper byla příjemná akorát potřebovala trochu vrátit svojí lidskost. Což se snad povedlo, nebo ne?
V její kůži bych se na táboře také necítila zrovna vítaná, ale Harper to samozřejmě s malými škrábanci zvládala.

P.S.: Léto už je sice za námi, ale recenze tu pro vás pořád budou nadále :))

Hodnocení: 9,5/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist