Krásná katastrofa

14. srpna 2016 v 8:24 | #1 |  RECENZE
Autor: Jamie McGuire
CZ: Krásná katastrofa - Fortuna Libri 2013 , ORIGINAL: Beautiful Disaster - 2011
Počet stran: 373

Už když jsem si přečetla anotaci věděla jsem, že to bude kniha pro mě. Autorka, jak je vidět, se nestydí ničeho a obula se do příběhu. Musím ocenit skvělý děj, zádrhely i dramata. Abby nebyla zrovna holka, která by mi padla do oka, ale byla svá. Travis byl obvyklý lamač srdcí, typu na jednu noc. Jako takový "bad boy" na začátku mi přišel v pohodě, ale časem jak se měnil mi začínal trochu v nějakých reakcích vadit, ale to už je věc názoru. Jako celek jsem si zamilovala příběh i postavy. Na začátku se mi otáčeli stránky doslova samy.


Abby jede se svojí nejlepší kamarádkou Amerikou na vysokou a doufá, že za sebou nechá svojí temnou minulost. Chodí slušně oblékaná a je vždy upravená, vzorná školačka. Travis je známý tím, že dostal už půlku holek ze školy do postele a vydělává si na krvavých ilegálních zápasech. Když se ale objeví Abby, která nezačne projevovat zájem o Travise, což je mu cizí, začne ho Abby přitahovat. Abby a Amerika se bez sebe nehnou ani na krok a všude chodí spolu. Amerika chodí s jeho bratrancem Shepem to znamená, že Abby se s Travisem potkává častěji, než by chtěla. Dává mu najevo, že ona není jako všechny a že se s ním nevyspí. On se však nevzdá a uzavře s Abigail sázku. Ona bude u něj bydlet, když on ten měsíc nebude spát s žádnou společnicí. Travis a Abby se vydávají na těžkou cestu, jelikož mezi nimi se začne budovat něco víc. Záleží na tom, jestli Abby uvěří Travisovi jeho změnu a prozradí mu své tajemství, či niko-li. Dobrodružství, které je čeká je plné nástrah, závisti, těžkých překážek a je jen na nich jestli to přinese kýžené ovoce.

Uprostřed knihy to bylo takové stejnavé. Jejich city byli jak na bobové dráze. Bohudík, že tyhle příběhy miluju. Kniha moje očekávání splnila, i když mi to přišlo tak trochu jako příběh od malé holky, která píše na blog. Konec byl na jednu věc neobvyklý a já jsem si zpestření užila. Dozvěděla jsem se o pokračování, které nesmím vynechat, když už jsem se začetla do prvního dílu. I tak si musím od tohohle příběhu plného emocí a vztazích na houpačce udělat pauzu.

P.S.: Druhý díl by měl být stejný příběh z pohledu Travise. Doufám, že autorka příběh trochu oživila :))

Další díl: UČINĚNÁ KATASTROFA

Hodnocení: 8,4/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 misa660 misa660 | Web | 14. srpna 2016 v 8:36 | Reagovat

tak to si musím přečíst!

2 lifeisabook lifeisabook | 15. srpna 2016 v 9:54 | Reagovat

[1]: Určitě, jdi do toho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist