Můj život u sousedů

3. července 2016 v 13:10 | #1 |  RECENZE
Autor: Huntley Fitzpatrick
CZ: Můj život u sousedů - CooBoo 2014 , ORIGINAL: My Life Next Door - 2012
Počet stran: 371

Autorka Huntley Fitzpatricková píše krásné delší romány. Její styl psaní je jedinečný, jako každého autora, a ten její jsem si vyloženě zamilovala.


Samantha je holčina, která má život na první pohled perfektní. Má velký dům, skvělou kamarádku, zájem o kluky. Její matka se chce stát senátorkou, ale své práci obětuje všechno. Bohužel i to má své následky. Garrettovi, sousedi od vedle, jsou jejich pravým opakem. Je to velká, navzájem se milující rodina, která má o dost menší dům než ten Samanthin a jsou hluční. Ale přece jenom se jí ten život líbí. Jednoho dne se seznámí s členem této rozverné rodiny. A tím je Jase. Samanthu ihned vtáhne do svého života a do středu jeho rodiny, kterou si zamiluje. Ale ona ho od té své drží dál. Nechce, aby se dostala na odiv své matce, která Garrettovy z celého srdce nenávidí, jelikož nejsou na stejné úrovni. Samantha bojuje mezi oběma prahy rodin, své a Garrettovými. Ale co když může být ještě hůř? Pak se Samantha musí rozhoudnout pro kterou rodinu se obětuje a musí se vyrovnat s city, jak k Jaseovi a jeho rodině, tak i ke své matce a jejímu novému příteli.

Moc mě mrzí, že konec byl taková "rychlovka". Po takovém dojímavém příběhu plném lásky, přátelství, ale i závisti a nenávisti, bych si představovala i krásně vybarvený konec. Bohužel nevím, co k tomu autorku přivedlo. Jestli knihu chtěla mít už za sebou, nebo nechtěla, aby byl příběh moc dlouhý. Jednoduše závěr je svým způsobem odbytý, i když z jiného pohledu věřím, že už nebylo o čem psát. Děj sám o sobě se mi líbil, protože je to zajímavě smyšlený příběh o kontrastu jednotlivých rodin. U této autorky budu nadále pokračovat v jejích příbězích, protože mají každý něco do sebe a dokážou mě vytáhnout na obláček snění.

P.S.: Se mnou se můžete těšit na další díl z této série. Tentokrát o Timovi Masonovi a Alice Garrettové :)).

Další díl: KLUK MÉHO SRDCE

Hodnocení: 8,5/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 misa660 misa660 | Web | 10. července 2016 v 15:44 | Reagovat

To nevypadá špatně

2 lifeisabook lifeisabook | 13. července 2016 v 8:41 | Reagovat

[1]: Je to skvělá kniha. Pokud ti nevadí,že má přes 350 stran a ráda si přečteš románek, tak je to kniha pro tebe. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist