Všem klukům, které jsem milovala

26. června 2016 v 10:48 | #1 |  RECENZE
Autor: Jenny Hanová
CZ: Všem klukům, které jsem milovala - CooBoo 2015 , ORIGINAL: To all the boys I've loved before - 2014
Počet stran: 318

Všem klukům, které jsem milovala. Už samotný název knížky se mi na první pohled líbil. Kniha je psaná velmi čtivě a příhoda Lary Jean je povedeně spracovaná. Bohužel mi občas reakce hrdinky přišly mimo realitu, protože jaká holka by spontánně skočila na kluka a políbila ho, ale na druhou stranu právě tím se začal vyvíjet děj.


Lara Jean je studentka střední školy, která napsala dopis každému klukovi, do kterého se zamilovala, avšak city k němu nikdy nedala nájevo (celkově jich bylo pět). Když ji poblouznění přešlo, svůj dopis na rozloučenou vždy zalepila, napsala danou adresu a založila do krabice pod postel. Jednoho dne ale dopisy zmizí a s nimi i Lařina tajemtsví. Příběh pojednává o tom, že Laře Jean k jednomu z jejích lásek city ještě nevyprchali a u druhého vyvřeli znovu na povrch. Vypořádává se se vztahy kamarádů, rodiny i jejích ctitelů.

Na konci knížky jsem se lekla, jelikož neskončila tak, jak jsem očekávala. Naštěstí jsem zapátrala a zjistila, že druhý díl je už k sehnání. Určitě, jakmile budu mít volnou knihovničku vrhnu se na pokračování.

Knížka byla pěkně pojmutá, i když Lara Jean mi přišla někdy naivní a nedokázala jsem se s ní stoprocentně stotožnit. Samozřejmě to bylo příjemné počtení za horkého dne s ledovou kávou a čokoládou v ruce.

P.S.: Doufám, že se druhý díl objeví v Chystám se číst co nejdřív, protože knižky se mi nějak kupí a já si každou chci vychutnat plnými doušky :)).


Hodnocení: 6,5/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist